MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Przydział nauczyciela
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Agnieszka Ryś 16.04.2015 21:37  
Przydział nauczyciela
Witam, jestem mama 4 letniej dziewczynki uczęszczajacej do publicznego przedszkola. Problem z klimatyzacja dopadł i nas, ale dzięki WSPANIAŁYM Pania wychowawczynia trwał bardzo krótko. I tu pojawia sie problem(nie tylko mój ale większości rodziców z naszej grupy).Od września dzieci prawdopodobnie będzie uczyła inna Pani....Czy jako rodzice mamy prawo rzadac od dyrektora przedszkola by nauczyciel nie został zmieniony? Czy sa na to jakies przepisy?Proszę o pomoc!!!
wyślij odpowiedź

Autor: ak 16.04.2015 23:18  
Odp:Przydział nauczyciela
Przepisów nie ma, ale zwykle wystarcza jak się po prostu poprosi dyrektorkę. Kilkoro rodziców z tym samym apelem i można wiele zdziałaać. Przede wszystkim trzeba by się dowiedzieć dlaczego Pani ma się zmienić. Może sama chce?
wyślij odpowiedź

Autor: Katarzyna Wilk 20.04.2015 13:07  
kto nadzoruje przedszkola?
mam pytanie:kto sprawuje nadzór nad niepublicznymi przedszkolami. Nie wiem, czy moje dziecko uczy osoba kompetentna.
wyślij odpowiedź

Autor: agnieszka 2114 29.04.2015 11:12  
zmiana ooiekuna
Niestety okazuje się ze sprawą jest bardziej skomplikowana bo okazało się ze w naszym przedszkolu będzie redukcja etatów i nasza wychowawczyni ma zostać zwolniona.Powód ma najkrótszy staż a to ze jest wspaniałym pedagogiem się nie liczy. My jako rodzice juz zbieramy podpisy i piszemy podanie do Wujta.Będziemy walczyć! Czy ktoś może miał kiedyś podobny problem?Jakieś rady?
wyślij odpowiedź

Autor: Mama Werka 07.10.2015 09:30  
zmiana
I jak się sytuacja rozwiązała? Myślę, że w takich przypadkach petycja rodziców powinna pomóc. W końcu wszystko powinno się odbywać dla dobra dziecka. Jeśli jest konieczność redukcji etatów, to trudno, ale niech przynajmniej nie będzie to ze szkodą dla dzieciaków...
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #     #####    #####  
  #   #    ##    #     #  #     # 
 #     #  # #    #        #     # 
 #     #    #    ######    ###### 
 #     #    #    #     #        # 
  #   #     #    #     #  #     #