MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > dzieci pilnuje sprzątaczka! pomocy!
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: kot 09.05.2014 14:39  
dzieci pilnuje sprzątaczka! pomocy!
Szanowni Państwo, może tu ktoś mi doradzi w tej sprawie. Moje dziecko uczęszcze do przedszkola, z którego zwolniła się nauczycielka (dodam ze jest jedna grupa więc jedna nauczycielka i jedna pomoc). Przez dwa miesiące dziećmi będzie zajmowała się pomoc i pani sprzątająca, Pani dyrektor nie uczestniczy praktycznie w życiu przedszkola ma zadanie tylko wziąć kasę za czesne którą panie pracujące zbiorą od rodziców. Powiedzcie mi czy taka sytuacja jest dopuszczalna, a jeśli nie to gdzie mam udać się na skargę skoro pani dyrektor uważa że dzieci mają opiekę i nie dzieje im się nic złego. Poza tym zajęć dydaktycznych również przez ten czas nie będzie.
wyślij odpowiedź

Autor: studentka 09.05.2014 19:58  
bardzo prosze o pomoc
https://docs.google.com/forms/d/1EGurthR8AKY-1P3tVBnXbhWk2cyR_1xMfZ9y_TIiRaM/viewform?fbzx=-4940750284515858890

Bardzo prosze o pomoc i wypełnienie ankiety na temat adaptacji dzieci 3-letnich w przedszkolu. Czas ucieka a ankiet brak;/ z góry dziękuje za Państwa pomoc.
wyślij odpowiedź

Autor: ewa 09.05.2014 20:08  
Odp:dzieci pilnuje sprzątaczka! pomocy!
Pismo do Kuratora Oświaty z opisaniem sytuacji i z prośbą o skontrolowanie stanu faktycznego w przedszkolu. Poskutkuje na pewno.
wyślij odpowiedź

Autor: Karolina 18.05.2014 20:03  
Odp:dzieci pilnuje sprzątaczka! pomocy!
Czy jest to przedszkole publiczne czy prywatne ? Niestety w prywatnym może być zatrudniona osoba bez wykształcenia. P.dyrektor może się bronić tym, ze ciezko na poczekaniu znalezc odpowiednia osobe na to stanowisko. Jednak to nie zmienia faktu, ze sytuast co najmniej nie na miejscu. Napisz pismo tak jak napisała wyżej Ewa. Może coś zdziała :) pozdrawiam !
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####    #####   #######   #####  
 #     #  #     #  #    #   #     # 
       #        #      #    #     # 
  #####    #####      #      #####  
 #              #    #      #     # 
 #        #     #    #      #     #