MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > dziwne?????
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Agnieszka Lewandowska 01.03.2014 20:26  
dziwne?????
Witam serdecznie!
Spotkało mnie w przedszkolu coś dziwnego i nie wiem jak się do tego ustosunkować, i jak to nazwać czy to jest uwagą czy notatka służbowa na temat zachowania mojego syna.
Bardzo mnie interesują opinie innych pedagogów i czy w ogóle dali by takie cos rodzicowi do podpisu??
Cytuję:21.02.2014-Kiedy N.i H.bawiły się z Z. O.(mój syn)powiedział, jeżeli będę się z nią bawić ( chodzi o Z.)to on nie będzie ich lubił i nie będą jego kolezankami.
27.02.2014-nie zgłosił się na zbiórkę na placu zabaw.
To jest ostatni rok przedszkola, proszę o opinie, czy takie coś powinno mieć miejsce????
Mama O.
wyślij odpowiedź

Autor: Asia 01.03.2014 21:56  
hmm
Ja mam takie sytuacje codziennie w swojej pracy, ale w życiu by mi nie przyszło do głowy pisać coś podobnego i zawracać "takimi pierdołami" głowę rodzicom. Jeśli dziecko przez dłuższy czas nie chce się dostosować do umów i zasad panujących w przedszkolu to dopiero wtedy proszę rodzica o rozmowę. Razem ustalamy dalsze postępowanie i to działa
wyślij odpowiedź

Autor: Przedszkolanka 03.03.2014 19:27  
dziwne
Ja też mam takie sytuacje codziennie, to są pierdoły, na które nie ma co zwracać uwagi. Dzieci robią gorsze numery wymagające interwencji rodzica
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #        #######   #####  
 #     #  #    #   #    #   #     # 
       #  #    #       #    #     # 
  #####   #    #      #      ###### 
       #  #######    #            # 
 #     #       #     #      #     #