MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Płacz w przedszkolu przy rozstaniu się..
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: xxxxxxxxxx 03.10.2013 10:18  
Płacz w przedszkolu przy rozstaniu się..
Moje dzieci mają 5lat i synek 3,5roku ..
Są tegorocznymi przedszkolakami..
Problem polega na tym iż córka jest starsza i idzie do swoich rówieśników a syn bardzo płacze przy odejściu..więc odprowadzałam z nim córkę i mówię teraz czas na Ciebie synku i pytał czy przyjdę szybko i było wszystko dobrze bardziej szlochał niż płakał..Teraz od pazdziernika pani dyrektor zdecydowała że nie mogę odprowadzić syna do klasy i zabierają go na siłę a mnie wypraszają twierdząc że popłacze i przestanie..Rozmawiając z Dyrektorem prosiłam o jeszcze miesiąc na zaakceptowanie synka ze swoimi rówieśnikami ale pani dyrektor swierdziła że w jej przedszkolu są takie zasady i nie chce żeby rodzice brudzili jej podłogę...Z wiadomych przyczyn wiadomo MI że przedszkole powinno robić wszystko dla dobra dziecka i pozwalać mi na odprowadzenie synka do klasy..Ponieważ każdy dyrektor kierować powinien się dobrem maluchów a nie stwarzać mu nie potrzebny stres..Chciałabym spytać co poradzicie Mi państwo w takiej sytuacji co zrobić ,gdzie się udać...Proszę o porady w tej sprawie...Pozdrawiam wszystkie osoby które czytają mój wątek..
wyślij odpowiedź

Autor: młoda MAma 13.09.2016 11:33  
Płacz
Tez mam taką sytuascję,tylko ze przychodze z nim do klasy poprzytulam i pani go zabiera i zabawia i dalej bawi się .W tamtym roku przedszkolanka zarzuciła mi ze on sie tak zachowuje bo jest niewyspany
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #     #####   ####### 
  #   #    ##    #     #  #    #  
 #     #  # #          #      #   
 #     #    #     #####      #    
 #     #    #          #    #     
  #   #     #    #     #    #