MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > dyrektorka przedszkola decyduje kto ma większe prawo do dziecka!!!!
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Basia Nowak 29.05.2013 13:31  
dyrektorka przedszkola decyduje kto ma większe prawo do dziecka!!!!
Witam wszystkich czytelników mam mega problem jestem mamą 6 letniego Bartusia. Z mężem jesteśmy po rozwodzie i mamy takie same prawa do dziecka oraz nie mamy wyznaczonych dni na spotkania z dzieckiem syn jest pod opieką ojca na czas trwania sprawy o dzieci. Nigdy nie było problemu co do tego kiedy miałam zabierać dziecko zawsze to robiłam gdy syn miał wolne od przedszkola ale dziś wydarzyła się nietypowa sytuacja..... Przyjechałam nie jak zawsze w piątek po dziecko do przedszkola tj. 50 km od przedszkola tylko w środę gdyż jutro jest boże ciało i syn ma wolne. Napisałam rano do byłego męża że odbiorę dziecko z przedszkola...mąż napisał że nie da mi dziecka bo podkaszluje i musi z nim iść na kontrole... pierwsze pytanie jakie mi się nasunęło to ...,,dlaczego zaprowadził przeziębione dziecko do przedszkola" a więc przyjechałam po syna o 9:30 rano by udać się z nim na kontrole i żeby nie był w przedszkolu jeśli jest przeziębiony. Na miejscu po pierwsze pani przedszkolanka zadzwoniła do byłego męża czy może wydać mi dziecko co było absurdem następnie wezwała panią dyrektor która stwierdziła iż to mąż częściej przyprowadza syna do przedszkola i to z jego decyzją musi się liczyć ... tylko dlaczego? zapytałam czy jestem wpisana jako osoba upoważniona do odebrania syna ... odp. była pani dyrektor że tak jestem ale jeśli mąż się nie zgadza to go nie wyda. Następnie pani dyrektor w mojej obecności zadzwoniła do wydz. edukacji i zapytała co ma zrobić w takiej sytuacji i podkreśliła dwukrotnie że mąż jest NAUCZYCIELEM ..... ale do cholery co to ma za znaczenie....w takiej sytuacji.... proszę o radę co można było zrobić?????Pomocy
wyślij odpowiedź

Ten wątek nie ma jeszcze opinii.

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####    #####   ####### 
  #   #   #     #  #     #  #    #  
 #     #        #  #            #   
 #     #   #####   ######      #    
 #     #  #        #     #    #