MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > wścibska dyrektorka
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: minia 22.05.2013 14:45  
wścibska dyrektorka
witam mam problem z dyrektorką z naszego przedszkola.Moja córcia od wrzesnia chodzi do przedszkola.Niedawno mój mąż przyszedł z pracy opisując mi zdarzenie które mu sie przytrafiło gestykulował i niechcący mnie uderzył córka to odebrała jako agresje z jego strony nastepnego dnia wszystko opowiedziala w przedszkolu że tauś mame bił.zostalam natychmiast wezwana do dyrektorki nie pomogly tlumaczenia ze zle mala odebrala opowiesc z pracy ojca dyrektorka stwierdzila ze z ustawa z 2011 roku musi to zglosicjestem zbulwersowana dziecko zawsze zadbane czyste nagle zostalo na to ze my sie znecamy nad mala psychicznie jak sie moge bronic od tego czasu boje sie mala do przedszkola zaprowadzac czy znow czegos zle niezinerpretuje jak sie bronic przed bezpodstawnymi oskarzeniami
wyślij odpowiedź

Autor: Także mama 26.05.2013 16:14  
odp.wścibska dyrektorka
Tu są jakieś sprzeczności."Uderzenie" mamy jak się ma do znęcania psychicznego nad dzieckiem.
Jeśli dziecko jest zadbane, radosne, i to miało miejsce jeden wypadek to czego się bać.
Powinien ojciec dziecka pójść do dyrekcji wytłumaczyć sytuację ,przeprosić za nieporozumienie i po sprawie.
Bo jeżeli coś się dzieje naprawdę to pani rzeczywiście ma obawy o interpretacje, to niech pani to potraktuje jako dar Boży pomocny w pani sytuacji.
wyślij odpowiedź

Autor: mama przedszkolaka 27.05.2013 16:00  
Odp:wścibska dyrektorka
Radziłabym pozostawić sprawę jej własnemu biegowi. Jeżeli Państwa rodzina ma się dobrze, to nie ma się czego bać. Domyślam się, że taka sytuacja, to trudne przeżycie. Uważam, że(oczywiście przy założeniu, że w rodzinie jest wszystko dobrze), nie macie Państwo się z czego tłumaczyć i kogo przepraszać. Winny się tłumaczy i winny przeprasza. W sumie to dobrze, że istnieje system, który chroni dzieci przed przemocą, to w całej tej sytuacji bardzo pozytywne. Wszystkiego dobrego.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#######  #######   #####    #####  
 #        #    #   #     #  #     # 
 #            #    #     #  #     # 
 ######      #      #####    ###### 
       #    #      #     #        # 
 #     #    #      #     #  #     #