MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > nauczyciel w przedszkolu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: ala 23.11.2012 09:14  
nauczyciel w przedszkolu
10 lat temu mój syn chodził do pobliskiego przedszkola w Przasnysz.Była tam pewna nauczycielka której dzieci bały się.Wrzeszczała na dzieci,karała je i nic z tym nie można było zrobić bo kiedyś sprawy nękania w przedszkolach nie były tak nagłośnione jak dziś.Mój syn przez wiele lat budził się z krzykiem w nocy . Szukaliśmy przyczyny ale iż mój synek był grzeczny i nigdy się nie skarżył to nie mogliśmy jej znaleźć.Obecnie jest dobrze ale syn na wspomnienie tamtej przedszkolanki mówi,że była jędzą.O dziwo ta pani pracuje jeszcze..może już się zmieniło jej podejście do dzieci.Żałuje że nic wtedy nie zrobiłam bo ustne skargi które wpływały do p. dyrektor nie skutkowały,ponieważ to była koleżanka.
wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata 23.11.2012 13:01  
Małgorzata
Jaki sens ma pani wypowiedz na temat tej pani?Nie znamy pani syna ani tego nauczyciela.Co znaczy była jedzą? Za dużo ma pani czasu skoro takie rzeczy pani pisze.
wyślij odpowiedź

Autor: Kinga 26.11.2012 23:29  
Odp:Małgorzata
No to jest oczywiste - wystarczający powód, by zrobić nagonkę na nauczycielkę i wywołać kolejną burzę w szklance wody. Na tym forum to już taki zwyczaj. Na prawdziwą pomoc i zrozumienie nie ma co liczyć, za to opluwanie każdego to już norma.

Moje dziecko też chodziło ileś lat temu do przedszkola, rożnie to bywało, ale nie przyszłoby mi do głowy, żeby po latach wylewać swoje żale.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####    #####    #####  
  ##    #     #  #     #  #     # 
 # #          #  #        #     # 
   #     #####   ######    ###### 
   #          #  #     #        # 
   #    #     #  #     #  #     #