MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Agresja w przedszkolu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Piotr O 25.05.2012 17:29  
Agresja w przedszkolu
Prosze o opinie rodzicow w tej sprawie. Dzis moje dziecko zostalo odebrane z przedszkola troche wczesniej niz zwykle ze wzgledu na wyjatkowe okolicznosci, a mianowicie zostalo pogryzione przez inne dziecko do takiego stopnia ze moja malzonka widzac to sie poplakala - cala twarz : nos, policzki, skron i jeszcze reka wygladaja tak jakby to sredniej wielkosci pies zrobil.Cala twarz sina i czerwona. Z tego co mi wiadomo cale zajscie mialo miejsce w trakcie przedstawienia i zastanawiam sie jak panie opiekunki nie mogly tego zauwazyc, dopiero pan iluzjonista, ktory prowadzil przedstawienie zwrocil uwage nauczycielkom ze moja 4letnia corka placze. Przeciez to musialo trwac zdecydowanie dluzsza chwile, zeby do takiego stanu doprowadzic. Moje pytanie jest takie: co mam zrobic w tych okolicznosciach, czy skarga do pani dyrektor na pismie?, czy skarga, zazalenie do kuratorium oswiaty?
wyślij odpowiedź

Autor: MAma 25.05.2012 19:43  
Odp:Agresja w przedszkolu
Do Dyrekcji i Kuratorium pismo tej samej treści z załącznikiem w postaci kserokopii dokumentacji Medycznej z obdukcji.Współczuję dziecku cierpienia i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####    #####    #####  
  #   #   #     #  #     #  #     # 
 #     #        #  #     #  #     # 
 #     #   #####    #####    ###### 
 #     #        #  #     #        # 
  #   #   #     #  #     #  #     #