MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Opłaty w przedszkolu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Aneta Mazur 30.03.2012 18:03  
Opłaty w przedszkolu
Witam, mam pytanie do forumowiczów - jak płacicie w przedszkolach? Nie chodzi mi o ceny, ale o to w jaki sposób można regulować płatności w przedszkolach. Pochodzę z Poznania i niedługo moje maleństwo (od tego roku) pójdzie do przedszkola :) Być może na wyrost, ale martwię się całą papierologią związaną z przedszkolem - macie jakieś przedszkole, w którym można płacić np. za pomocą internetu lub na jedno konto bankowe? Do tej pory słyszałam opinie, że płaci się na kilka kont, w zależności za co...jak to wygląda w rzeczywistości?
wyślij odpowiedź

Autor: justa 30.03.2012 18:45  
Odp:Opłaty w przedszkolu
No wlasnie w zaleznosci za co Pani placi, u nas za przedszkole placi sie u kierownik gospodarczej, a za dodatkowe zajecia typu rytmika angielski korekcyjne placi sie na konto tych osob ktore prowadza te zajecia, to są przeciez osoby z zewnątrz ktore prowadza swoje firmy, dodatkowo kierownik gospodarcza (pewnie za jakąś symboliczna oplata ze strony tych firm) zgodzila sie pobierac oplaty za te dodatkowe zajecia. Ale nie musi Pani posylas dziecka na te zajecia, nie sa one obowiazkowe. My dodatkowo zbieramy pieniadze dla pani fotograf bo sie zgodzilysmy ale duzo jest z tym zachodu, czuje sie czasem jak w sklepie :) prosze sie tym nie martwic, za przedszkole placi sie tak jak za inne rzeczy :)
wyślij odpowiedź

Autor: Aneta Mazur 30.03.2012 23:54  
Odp:Odp:Opłaty w przedszkolu
ech..tego się obawiałam :| najchętniej bym raz zapłaciła u jednej osoby, a najlepiej to na jedno konto, potem bym była informowana ile za następny miesiąc itd.
wyślij odpowiedź

Autor: mama przedszkolaka 01.04.2012 18:18  
Odp:Opłaty w przedszkolu
Opłaty za przedszkole uiszczam w formie elektronicznego przelewu bankowego. W dobie bankowości internetowej nikt nie może Pani robić problemów z tą formą opłat. Dla tych, co wolą wpłaty gotówkowe na konto rozdawane będą książeczki opłat. Tak było u nas. Niestety za zajęcia dodatkowe nadal zbiera u nas jedna nauczycielka "do saszetki". Uważam, że do tego celu już dawno powinny być utworzone subkonta.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #     #####   ####### 
  #   #    ##    #     #  #       
 #     #  # #          #  #       
 #     #    #     #####   ######  
 #     #    #          #        # 
  #   #     #    #     #  #     #