MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > sala mojego dziecka 5-6 lat prawie pusta LUBLIN
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: A.Z. 17.09.2011 00:58  
sala mojego dziecka 5-6 lat prawie pusta LUBLIN
brakuje zabawek, normalnego dywanu lub wykładziny, ładnych kolorowych ścian - ogólnie rzecz biorąc remont by się przydał i trochę doinwestowania sali w zabawki i pomoce naukowe; na wszystko sa zbierane pieniądze od rodziców, bo dyrekcja nie posiada funduszy na ww. cele; a sala jest duża i prawie 30 dzieci tam przebywa; moze ktoś z Państwa mógłby podzielić się zabawkami dla przyszłych pierwszaków a obecnie 5-6 latków - np. klocki, tablica magnetyczna, gry edukacyjne, lalki, auta itp lub elementy do wystroju sali - niepotrzebny juz dywan, kolorowe dziecięce tapety, naklejki ścienne, mebelki dziecięce z otwartymi półkami, firaneczki, krzesełka, pufy, farba, roslinki.
Czasem coś nam zbywa w domu, bo jest już nieużywane i mamy zamiar wyrzucić na śmietnik - u nas w przedszkolu się nie zmarnuje, a dzieciaki się szczerze ucieszą. Przedszkole w Lublinie
wyślij odpowiedź

Autor: MAma 17.09.2011 22:05  
Odp:sala mojego dziecka 5-6 lat prawie pusta LUBLIN
To właśnie jest Szkoła Gotowa na Przyjęcie Dzieci ! Podejrzewam,że nie tylko u Pani tak wygląda sala "lekcyjno-zabawowa" w szkole,dla małych dzieci. Smutne to,ale prawdziwe.Może by skierować kroki do firm,jako sponsorów ?!
wyślij odpowiedź

Autor: TAta 18.09.2011 23:35  
TAta
A może tak przed wyborami by zapytać rządzących czemu tak jest????? Wyć się chce, że ktoś na to pozwala...
Oby tak dalej Panowie, kasa przede wszystkim!!!!!
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####    #####    #####  
  ##    #     #  #     #  #     # 
 # #          #  #        #     # 
   #     #####   ######    ###### 
   #    #        #     #        # 
   #    #        #     #  #     #