MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > późniejszy start w przedszkolu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Patrycja L 12.09.2007 18:44  
późniejszy start w przedszkolu
Witajcie. Jestem mama 3,5latka, ktory nie zostal przyjety do przedszkola, jest na pierwszym miejscu listy rezerwowej, wiec licze na to, ze jednak uda mu sie wskoczyc za jakies dziecko, ktore sie nie zaadaptuje. Od znajomych mam slyszalam ze po pierwszym tygodniu placzu, grupa maluchow juz sie uspokoila, juz nie ma histerycznego placzu. Czy macie Panie jakies obserwacje dotyczace adaptacji dziecka w przedszkolu, gdy inne dzieci juz sie ze soba znaja, bawia, itp. Slyszalam dwie skrajne opinie - ze to dobrze ze pojdzie pozniej bo nie bedzie sluchal placzu innych dzieci, a dzieci ponoc placza w przedszkolu glownie dlatego ze widza placz innych. Ja jednak boje sie, ze bedzie wyobcowany, dzieci juz sie beda znaly a on bedzie stal sam w kacie. Zdaje sobie sprawe ze postawa zalezy od dziecka, ale jestem po prostu ciekawa Waszych doswiadczen. A wlasciwie to nawet nie wiem czy go przyjma do tego przedszkola czy nie ...
wyślij odpowiedź

Autor: Patrycja L 13.09.2007 11:11  
Odp:późniejszy start w przedszkolu
Przenioslam ten post do "problemow naszych dzieci" bo chyba raczej tam powinien byc. Pozdr
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####    #####    #####  
  ##    #     #  #     #  #     # 
 # #          #        #  #     # 
   #     #####    #####    #####  
   #    #              #  #     # 
   #    #        #     #  #     #