MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > przedszkolanki mówią "NIC NIE WIEMY" pomocy
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: mama asia 18.10.2010 13:02  
przedszkolanki mówią "NIC NIE WIEMY" pomocy
Mój synek ma 3,7 lat, właśnie zaczął uczęszczać do przedszkola i wzwiązku z tym mam problem. W mies. wrześniu przyszedł do domu z podrapanym plecami, powiedział, że szarpał sie z dwoma kolegami. Zapytałam się o to pani, a pani na to,że ona nic nie wie o tej sytuacji. W tamtym tygodniu przyszedł z siniakiem koło noska i na ustach oraz z poplamioną pieluszka (przytulanka do spania) od krwi. Opowiedział mi (i to z wielkim trudem, bo nie chciał o tym mówić), że został popchany przez kolegę na ścianę, ze krewka leciała mu z noska do ust, że bardzo bolało i że pani przytylała. Na drugi dziń po zajściu pytam panią co się działo, a pań na że onę nic nie wiedzą. Co mam zrobić.
wyślij odpowiedź

Autor: michalinaa 20.10.2010 21:34  
do mamy
a powinna wiedziec...ja staram sie zwracam na kazde dzicko uwagę i przyznaje sszczerze nie zawsze mi sie to udaje, ale takie rzeczy jak bójki, czy szarpanie , bicie drugiego dziecka to nauczycielka powinna dostrzec. Moze porozmawiaj z dyrektorka
wyślij odpowiedź

Autor: też mama 22.10.2010 21:47  
musi to wiedzieć
Stanowczo mamo!Powiedz Pani,że bardzo Cię to martwi i że do 3 razy sztuka-2 razy możesz uwierzyć w to że Pani nie widziała (choć nie mieści mi się w głowie że to w ogóle jest możliwe), ale za 3 razem będziesz oczekiwać konkretnych wyjaśnień.I zgadzam się dyrekcja powinna o tym fakcie wiedzieć -moze ona skłoni nauczycielkę do baczniejszego przyglądania się dzieciom.Odwagi mamo, nie pozwól by Twojemu dziecku działa się krzywda lub żeby było zaniedbywane!
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####    #####   ####### 
  #   #   #     #  #     #  #    #  
 #     #        #  #            #   
 #     #   #####   ######      #    
 #     #  #        #     #    #     
  #   #   #        #     #    #