MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Po nazwisku ...
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Viola 11.10.2010 18:27  
Po nazwisku ...
Witam.
Mam problem z moim 5 letnim synkiem, od września moje dziecko jest w nowej grupie i ma nową panią, pani zwraca się do dzieci po nazwisku, moje dziecko z tego powodu nie chce chodzić do przedszkola.Co w takiej sytuacji zrobić ??
wyślij odpowiedź

Autor: Beata - nauczyciel wychowania przedszkolnego 11.10.2010 19:48  
Po nazwisku ...
Bardzo dziwna sprawa, ja używam nazwiska dziecka tylko wtedy gdy sprawdzam listę. Może ta pani pracowała wcześniej w szkole i pozostał jej taki nawyk. Niech pani grzecznie jej wytłumaczy, że syn nie lubi i nie chce aby zwracano się do niego w ten sposób, powinno poskutkować. Może to się dzieciom nie podobać , bo cóż nazwiska mamy różne i dzieci mogą przekręcać je a nawet się śmiać.Dziecko przedszkolne poza tym jest za małe, aby zwracać się do niego po nazwisku. Powiem Pani szczerze, że pierwszy raz słyszę o takim przypadku. Musi Pani szybko interweniować nie sądzę, aby nauczycielka się obraziła bo tak w sumie za co.
wyślij odpowiedź

Autor: Viola 12.10.2010 20:51  
Po nazwisku ...
Dziękuję za odpowiedź, na pewno porozmawiam z panią przedszkolanką i mam nadzieję że więcej się to nie powtórzy .5 latki to jeszcze dzieci, mój synek lubi jak " zdrabniam " jego imię i nigdy nikt nie mówił do niego po nazwisku
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####   #        ####### 
  ##    #     #  #    #   #    #  
 # #          #  #    #       #   
   #     #####   #    #      #    
   #    #        #######    #     
   #    #             #     #