MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Zła opinia o przedszkolu nr 10 w Radomiu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Dominika Lipiec 05.10.2010 10:48  
Zła opinia o przedszkolu nr 10 w Radomiu
Ostatnio od mojego poinformowanego męża usłyszalam że przedszkole do którego drugi rok uczęszcza nasz syn ma bardzo złą opinię.Ta opinia krąży oczywiście wśród rodziców.Zastanawiam sie nad przeniesieniem dziecka do innego przedszkola.Czy spotkałyście sie z czymś takim
wyślij odpowiedź

Autor: Patryk Rogala 19.09.2011 22:03  
Nie słyszałam złej opini na temat tego przedszkola.
Od 12 lat moje dzieci uczęszczają do przedszkola , nigdy nie spotkałam się ze zła opinią.Sale są odnowione i wyremontowane.Kadra nauczycielska jest wysoko wykwalifikowana, dba o bezpieczeństwo dzieci przez cały czas pobytu.Dzieci chetnie jedzą wszystkie posiłki z czego można wywnioskować że kuchnia jest odpowiednia dla dzieci.Pracownicy przedszkola dbają o teren na zewnątrz, czego przykładem jest wyremontowany plac zabaw, dużo zieleni, dużo miejsca do zabawy. Moje dzieci bardzo chętnie chodzą do tego przedszkola. Pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: Edyta Kobiałka 11.10.2011 11:33  
Chyba Pani pomyliła przedszkola
Ja nie słyszalam złych opini. Wręcz przeciwnie. Tak to jest jak osoba nie interesuje sie życiem przedszkola tylko na podstawie zasłyszanej opini jeszcze przekazanej od meza wyciaga jakieś wnioski. Jest tyle chętnych na miejsce Pani dziecka wiec śmiało prosze przenieśc, jeżeli po roku uczeszczania do przedszkola Pani nie ma swojej opini na ten temat tylko powtarza jakies niesprawdzone plotki. Ja często uczestnicze w imprezach organizowanych przez kadre i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Ludzie przedszkola są mili, przyjażni, otwarci na WSZYSTKO! Problem jest rzeczywiście ale z rodzicami, ktorzy maja wymagania ale wkladu zero. Moje dziecko od 3 lat chodzi bardzo chetnie do przedszkola i czuje sie jak w dużej rodzinie i zycze Pani takich samych odczuc
Pozdrawiam i popieram przedmowczynie
wyślij odpowiedź

Autor: Ola 11.10.2011 22:11  
Odp:Nie słyszałam złej opini na temat tego przedszkola.
Takie duże dzieci trzymają jeszcze w przedszkolu,a nie w gimnazjum (ok.15 l.)?
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #        #######   #####  
 #     #  #    #   #    #   #     # 
       #  #    #       #    #     # 
  #####   #    #      #      ###### 
       #  #######    #            # 
 #     #       #     #      #     #