MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > PANI DAJE KARY W PRZEDSZKOLU
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: marcelina 05.09.2010 15:10  
PANI DAJE KARY W PRZEDSZKOLU
Witam.Szukam porady i pomocy!!!Moj syn drugi rok chodzi do przedszkola teraz zaczal zerowke i ma nowa pania po dwoch dniach pani ukarala mojego syna z powodu ze nie zjedzenia drugiego dania ktore bylo niesmaczne jak sadzil i tego nie lubil, kara polegala na tym ze nie wolno mu bylo pic kapociku jak i bawic sie z dziecmi na placu zabaw w przedszkolu siedzial sam na lawce smutny gdy inne dzieci bawily sie w calym gronie,malo tego pani wozna ktora tam jest krzyczy na dzieci jak nie zjedza calego posilku po rozmowie z pania do niczego niedoszlo stwierdzila a raczej przyznala ze karze dzieci w ten sposob i ze jak sobie zycze to ona zmuszac go do jedzenia niebedzie i niech sobie chodzi glodny!Pytam czy to jest normalne?!!odpycha dzieci od siebie i dziecko nie chce chodzic do przedszkola a minely zaledwie dwa dni A CO DALEJ??!
wyślij odpowiedź

Autor: Ania 07.09.2010 15:58  
a co na to dyrektor?
Najlepiej porozmawiać z dyrektorem przedszkola. W ogóle nie rozumiem karania dzieci za to, że nie chcą jeść, a już w tak drastyczny sposób to makabra. Ja bym porozmawiała z dyrektorem przedszkola co on o tym myśli.
wyślij odpowiedź

Autor: Mama Polka 08.09.2010 10:53  
oburzenie
Jestem przeciwniczką zmuszania dzieci do jedzenia, jak również motywowania za pomocą kary. Jestem oburzona tym co Pani pisze. To się faktycznie nadaje do dyrekcji. W wychowaniu dzieci stosuje się raczej pozytywne wzmocnienia, czyli nagradzanie za pozytywne zachowania aniżeli karanie za złe. A już w ogóle nie rozumiem za co ta kara dla Pani synka. Przedszkolny personel powinien to wiedzieć, a jeżeli tego nie wie i stosuje takie praktyki, to znaczy, że jest słabo przygotowany do swojej pracy.
wyślij odpowiedź

Autor: Soniq 08.09.2010 14:05  
To jest skandal
To jest skandal, karać za to, że dziecko nie zjadło tego czego nie lubi. Przypominają mi się stare czasy kiedy to pani w zerówce zmusiła mnie do zjedzenia barszczu czerwonego. Nienawidzę tej zupy do dzisiaj i pamiętam to jakby to było wczoraj. Powinna Pani koniecznie porozmawiać o tym z dyrektorem!
wyślij odpowiedź

Autor: lola 20.09.2010 21:47  
Gdyby nie przymusić czasem do zjedzenie to by NIC NIE JEDLI
KOBIETY!!!!!
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #        #######   #####  
  ##    #    #   #        #     #