MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Rozcięty podbródek
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: S.B. 30.03.2010 18:18  
Rozcięty podbródek
Witam serdecznie.Nie wiem gdzie się zwrócić aby otrzymać odpowiedź na moje pytanie.Mój synek miał dość nieprzyjemny wypadek.Szedł z grą do stolika,potknął się i uderzył bródką w oparcie plastikowego krzesła.Dosyć mocno krwawił,spuchł,pani do mnie zadzwoniła z informacją co się wydarzyło.Zabrałam go z przedszkola i pojechaliśmy do szpitala.Tam rana szarpana została przemyta,zdezynfekowana,nałożono Steri-steripy na 8 dni.Mały cierpi,bo widze,że boli,nie może jeść,pije przez słomkę.Nie chce słyszeć o przedszkolu.Na początku roku opłaciłam ubezpieczenie na cały rok szkolny i wychodzę z pytaniem czy należy się mojemu dziewcku odszkodowanie za poniesioną krzywdę i gdzie mam się zgłosić w celu wypełnienia dokumentów??? Dziękuję za każdą wskazówkę.
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 31.03.2010 22:09  
Odp:Rozcięty podbródek
Po zakończeniu leczenia, z dokumentacją z jego przebiegu należy się zgłosić do dyrekcji, czy sekretariatu, czyli tam, gdzie znajduje się umowa z firmą ubezpieczeniową. Oni wydają dokumenty do wypełnienia, które później wysyła sie do ubezpieczyciela. Przynajmniej u nas tak to wyglada - przypuszczam, ze wszędzie podobnie. A najlepiej zapytaj nauczuciela lub dyrektora. Oni na pewno udzielą stosownych informacji.
Pozdrawiam i życzę synkowi szybkiego powrotu do zdrowia.
wyślij odpowiedź

Autor: S.B. 01.04.2010 12:15  
Rozcięty podbródek
Dziękuję serdecznie,pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####    #####    #####  
  ##    #     #  #     #  #     #