MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Wpisywanie zarobków na wniosku do przedszkola
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: AGNIESZKA 24.02.2007 21:48  
Wpisywanie zarobków na wniosku do przedszkola
Zapisujac dziecko do przedszkola na rok 2007/2008 wypelnilam kwestionariusz/umowe. Dyrektorka przedszkola kazala wypelnic mi rubryke o zarobkach moich i meza. czy jest na to jakis przepis ktory nakazuje wypelniania tej rubryki czy jest to czysta ciekawosc ze strony pani dyrektor?
wyślij odpowiedź

Autor: Redakcja 24.02.2007 21:52  
Odp:Wpisywanie zarobków na wniosku do przedszkola
Jeśli wniosek składała Pani do przedszkola publicznego to najprawdopodobniej taki kwestionariusz wymyśliły władze gminy lub miasta w którym Pani mieszka. Dyrektorka zaś wykonuje swoje zadanie.
Oczywiście nie powinno być takiego pytania i nie wynika ono z żadnego przepisu prawnego. Może jednak zarobki będą miały wpływ przy kolejności przyznawania miejsca do przedszkola.
Ponieważ wpisanie kwoty nie wymagalne, a jedynie deklaratywne proponuję wpisać co Pani uzna za stosowne aby nie zrazić do siebie dyrektorki.
Nie dotyczy to z pewnością przedszkoli niepublicznych.
wyślij odpowiedź

Autor: Anna 04.02.2009 19:12  
Jakie dokumenty przy zapisie do przedzszkola?
witam!Chciałam się dowiedzieć na jakiej zasadzie mogę zapisać dziecko do polskiego przedszkola.Aktualnie mieszkamy z mężem za granicą, ale jakie dokumenty muszę złożyć w przedszkolu.Po powrocie będę zarejestrowana jako osoba bezrobotna.Mąż zostanie tutaj.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####   #######   #####  
  #   #   #     #  #    #   #     # 
 #     #  #            #    #     # 
 #     #  ######      #      ###### 
 #     #  #     #    #            # 
  #   #   #     #    #      #     #