MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Wspaniała edukacja pięcio- i sześciolatka
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Katarzyna Olcha 23.02.2007 18:23  
Wspaniała edukacja pięcio- i sześciolatka
Jestem mamą 5-letniej Zuzi. Nauczycielka w przedszkolu poleciła mi książeczkę z ćwiczedniami dla mojej córki. Ćwiczenia miały dotyczyć rozwijania podstawowych umiejętności z zakresu liczenia, określania stosunków przestrzennych, spostrzegania, wyobraźni i pamięci. Kupiłam książeczkę i ...okazało si, że Zuzia nie rozstaje się z Kropką i Plusikiem. "Matemetyczne podróże Kropki i Plusika okazały się fenomenalnym sposobem rozbudzania zainteresowań matemetycznych i przyrodniczych. Poleciłam książeczkę moim przyjaciołom. Polecam też wszystkim mamom dbającym o rozwój swojej pociechy.Na książeczce jest adres e-mailowy pod którym można ją zamówić:
m.s.edukacja@wp.pl . Książka kosztuje 12 złotych. Polecam.W adresach podaję mail wydawcy.
wyślij odpowiedź

Autor: hania 24.02.2007 12:51  
Odp:Wspaniała edukacja pięcio- i sześciolatka
Niestety mam dylemat, czy jest to bardzo dobra reklama firmy, czy faktycznie te książeczki są aż tak ciekawe. Pozdrawiam.
wyślij odpowiedź

Autor: magda przedszkolanka 24.02.2007 16:33  
Odp:Odp:Wspaniała edukacja pięcio- i sześciolatka
oczywiście że reklama, wystarczy najechać na nica autorki i ... podświetla się jej e-mail firmowy -))))
brzydko pani kasiu, mogła pani przecież najnormalniej w świecie polecić pozycję którą wydaje pani firma... a tak, nabieramy przekonania ze wydawnictwo niewiele warte skoro... oszukuje ;-)
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####   #######   #####  
  #   #   #     #  #        #     # 
 #     #        #  #        #       
 #     #   #####   ######   ######  
 #     #  #              #  #     # 
  #   #   #        #     #  #     #