MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > spychologia stosowana
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: iza i nikola 08.10.2009 12:10  
spychologia stosowana
Witam! mam problem z moją 4-latką, a właściwie z jej przedszkolem i wychowawczyniami...
moja mała, jest strasznie żywym dzieckiem, wszędzie jej pełno, liczy, zaczyna czytać, uwielbia zabawy z dziećmi... każde swoje zajęcie przezywa z niesamowitą radością, opowiada o wszystkim co widzi wszystkim w koło...nie kłamie, cieszy mnie jej zachowanie...
od paxdziernika chodzi do przedszkola i mam problem, bo ona opowiada tylko o tym, ze lezakowała, na zadawane pytania w sylu: co robiłaś w przedszkolu, czy tańczyłaś, spiewałaś - odpowiada ze nic nei robiła, pytam, czy pani się z nimi bawi, a mała odpowiada, ze nie... mała siedzi w przedszkolu 8 godzin i jak ją odbieram to mówi, ze się nudziła, co widać po niej samej, jest zblazowana, czysta (co w jej przypadku nie powinno miec miejsca w styku z klejem czy z farbkami)... mam podstawy sądzić, ze w tym przedszkolu dzieci siedzą i nic nie robią...
prosze o podanie jakichś fachowych odpowiedzi odnośnie programu nauczania 4 latków, jakiś plan dnia, co kolwiek co pomoże mi zweryfikować sytuację w przedszkolu...
wyślij odpowiedź

Ten wątek nie ma jeszcze opinii.

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####   #######   #####  
  ##    #     #  #        #     # 
 # #          #  #        #       
   #     #####   ######   ######  
   #    #              #  #     #