MAŁE DZIECKO
 
RADY I PORADY
 
PRZEDSZKOLE
 
KĄCIK NAUCZYCIELSKI
 
     
O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Nowa pani dyrektro.
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Ulka 17.09.2009 18:06  
Nowa pani dyrektro.
Od wrzesnia tego roku mamy w przedszkolu nową pania dyrektor. Nistetety od poczatku swojej kadencji nic sie jej w przedszkolu nie podoba. Nawet zeszyt zastepstw jest prowadzony nie tak jak trzeba. Traktuje wszystkich z gory i bardzo słuzbowo; Czujemy sie wszystkie jak w więzieniu pomimo ze jest najmlodsza wiekiem i stazem. Tydzien temu zabroniła nauczycielkom jesc z dziećmi sniadania i obiady co uwazamy za karygodne. Prosze wszystkich o opinie w sprawie jedzenia personelu wraz z dziećmi.
wyślij odpowiedź


Autor: Anna 17.09.2009 18:23  
Odp:Nowa pani dyrektro.
Nowa pani dyrektor, jak wspomniałaś najmłodsza wiekiem i stażem, prawdopodobnie jeszcze nie czuje się dobrze w swojej nowej roli. Z pewnością docenia Wasze doświadczenie, ale jednocześnie obawia się, że "strzeli gafę" i nie zbuduje autorytetu. Stąd takie zachowanie na wyrost: ważna mina, nowe porządki, służbowa mina.
Pokażcie, że nie zamierzacie z Nią walczyć, tylko współpracować.
A co do wspólnych posiłków. Jeśli płacicie, to nie widzę problemu.Pamiętajcie tylko, że siadając do śniadania, czy obiadu, nadal jesteście w pracy i nie możecie zapomnieć o dzieciach i czuwać nad ich bezpieczeństwem. Odrywacie się nawet od najsmaczniejszej zupy, jeśli jakiś szkrab ma problem i trzeba mu pomóc. Trudno, to nie restauracja, inaczej się nie da :)
wyślij odpowiedź

Autor: Ulka 18.09.2009 07:20  
Nowa pani dyrektor
Oczywiscie , ze na pierwszym miejscu jest dziecko. Jestesmy wszystkie z długoletnim stazem i do tej pory zawsze i wszystko bylo super. Jadłysmy obiady w chwili kiedy dziecko nie potrzebowało od nas pomocy ale jadłyśmy z dziećmi wspólnie nawet przy jednym stoliku z dzieckiem. Niestety nowa pani dyrektor podwaza autorytet nawet pani wizytator, stwierdzajac ze wszystko jest źle i ze wzsystko co do tej pory było trzeba przekreślic gruba linią.( mamy duże osiągnięcia w pracy i nasze przedszkole do tej pory miało bardzo dobrą opinię.) Cięzko bedzie oj ciężko :(((
wyślij odpowiedź


Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:
 
  #   #####  #     ##### 
 ##  #   # #  #  #   # 
 # #     # #  #  #   # 
  #   #####  #  #  ###### 
  #     # #######    # 
  #  #   #    #  #   # 
 #####  #####    #  ##### 
Kod zabezp.:

     
 góra     powrót
© STEP   |   Design by 3xw.pl   |   Hosting Infocomp