MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > tragedia w lubińskim przedszkolu nr 1
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: basia 02.09.2009 16:27  
tragedia w lubińskim przedszkolu nr 1
w przedszkolu mojego dziecka także dzieja sie straszne żeczy nauczycielki straszą dzieci policją ciągną szarpią otwierają okna kiedy dzieci spocone siedzą w sali no tragedia dzieci przez to chorują a ostatnio chłopczyk podszedł do chłopczyka i rozcioł mu czoło szkłem moje dziecko wraca pogryzione z siniakami nie wiem co mam robić pytając nauczycielke twierdzi że dziecko kłamie kiedy inne dzieci kiwają główkami że faktycznie tak było!!!
wyślij odpowiedź

Autor: janka 14.09.2009 19:32  
odp
znów strasznnnne przedszkole i okropne nauczycielki.... brrr ;-)
wyślij odpowiedź

Autor: ktosia 26.11.2009 02:28  
Same niewiniątka!
Od 2 godzin przeglądam to forum i nic nie widzę poza postami cudownych Pań nauczycielek i nawiedzonych, czepialskich rozhisteryzowanych rodziców, którzy nigdy nie mają racji rzecz jasna! Apeluję, jeśli nie możesz poradzić sobie z maluchem w wieku przedszkolnym, mimo iż uczyłas się tego przez kilka lat to może czas przekwalifikować się na księgową, urzędniczkę a może spróbować sił w starży więziennej.
Moje dziecko również łże jak najęte, a każda sytuacja o jakiej śmie wspomnieć nigdy nie miała miejsca. Odkąd córka poszła do przedszkola 2 m-ce temu na nogach ma same siniaki- pewnie same się robią, bo Pani zapewniają, że absolutnie nikt nie bije mojego dziecka klockami, nikt też jej nie popycha, i nigdy nie spadła z drabinki choć ginekolog stwierdził zupełnie coś innego!
Idą do pracy tylko po to żeby odbębnić swoje i na koniec miesiąca dostać przelew! A zdrowie fizyczne i psychiczne dziecka? Ważne, że jest zapłacone ubezpieczenie! A reszta jak Pan Bóg da:) Selekcja naturalna!
wyślij odpowiedź

Autor: . 26.11.2009 13:01  
Odp:Same niewiniątka!
...i tak zabrała głos rozsądna/y, wyważona/y w opiniowaniu, bezstronna/y KTOSIA.

A korzystając z okazji...córka nigdy nie nabiła sobie guza w domu, siniaczka też nigdy nie było?
Pewnie nie, skoro cały czas spędza z mamusią przed telewizorem /takie piękne seriale/.
wyślij odpowiedź

Autor: nauczyciel wychowania przedszkolnego 26.11.2009 15:01  
Do Ktosi
Popieram w 100 procentach poprzedniego rozmówcę - znalazła się faktycznie osoba kompetentna, która wszystko wie, na wszystko zna rozwiązania, tylko inaczej by mówiła, gdyby przyszło chociaż jeden dzień spędzić jej z chmarą dzieci w przedszkolu: dzieci różnych, różnie wychowywanych.Pani Ktosiu szybko zmieniła by Pani zdanie na temat naszej praca ponoć tak łatwej - bo przecież według opinii rodziców to my przychodzimy do pracy , aby odpocząć, względnie poplotkować, wypić kawkę.Nie wiedziałam,ze ginekolog zajmuje się siniakami, czyżby Pani przypuszczała,ze to pani nauczycielka molestowała Pani dziecko? Powiem Pani jedno, niech się Pani popuka w głowę, bo chyba potrzebna jest Pani wizyta, ale nie u ginekologa..............Powinna się Pani wstydzić.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####    #####   #######   #####  
 #     #  #     #  #        #     # 
       #        #  #        #       
  #####    #####   ######   ######  
 #              #        #  #     # 
 #        #     #  #     #  #     #