MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Zielona szkoła w przedszkolu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Lidia Zachurska 07.02.2007 23:46  
Zielona szkoła w przedszkolu
Chciałam zapytać, czy nauczyciel przedszkola może odmówić dyrektorowi wyjazdu z dziećmi do Zielonej szkoły.Nie jestem chętna ponieważ dyrektor nie płaci nam za opiekę nocną. Jedyna formą zapłaty są dwie nadgodziny za 2 dni.Przypomina nam często o 40 godz.systemie pracy.
wyślij odpowiedź

Autor: Beta 09.02.2007 12:08  
Zielona Szkoła
W naszym przedszkolu wyjazd taki zależy tylko od chęci nauczycielki i zgody rodziców. Pani Dyrektor nigdy nie zmuszała nas do tego między innymi dlatego że urząd nie płaci nam odpowiednio do pracy wykonywanej podczas takiego wyjazdu (praca 24 g. na dobę).
wyślij odpowiedź

Autor: Ola 10.02.2007 18:30  
Odp:Zielona szkoła w przedszkolu
Mam pytanie do Lidii.
Na czym polega zielona szkoła w przedszkolu?
Czy wyjazd odbywa się bez rodziców?
Czy to wynika z programu czy planu wycieczek?

wyślij odpowiedź

Autor: grazka 12.02.2009 12:17  
Odp:Zielona szkoła w przedszkolu
Teraz juz nie tylko szkoly maja takie wyjazdy ale i przedszkola.My bylismy tylko raz-a zalezalo to od hojnosci sponsorow-bo dla rodzica zaplacenie calej kwoty-to jednak duzo.Bylismy 5 dni/4 noce.Oczywiscie ze be rodzicow!Dzieci wcale nie plakaly,bardzo im sie podobalo ,za rok znowu chcialy ale nikt nam nie pomogl(czytaj:nie dal kasy) wiec nie pojechalismy.Bylismy w Rabce.Dni byly szczelnie zapelnione zajeciami,odwiedzinami roznych miejsc-caly dzien na nogach-my wysiadalysmy a dzieci dopiero wieczorem-choc czasem po odpoczynku szalaly od nowa!Bylo super! Byly dzieci 6,5,4 i nawet jedno 3 letnie.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #     #####   #       
  #   #    ##    #     #  #    #  
 #     #  # #          #  #    #  
 #     #    #     #####   #    #  
 #     #    #    #        ####### 
  #   #     #    #             #