MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Dwulicowa dyrektorka
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Ewa z Poznania 13.07.2009 21:34  
Dwulicowa dyrektorka
Sprawa ta męczy mnie od dłuższego czasu i chcę się poradzić innych osób dotyczy ona mojej pani dyrektor.A w czym tkwi problem, otóż moja pani dyrektor nie lubi dzieci nie przytula ich trzyma na dystans,Może ktoś powie,ze to jeszcze nie przewinienie ale to nie wszystko strasznie na nie krzyczy nie nie krzyczy wydziera się ile ma sił potrafi szarpać popychać.Dzieci boją się jej i nie lubią .Na pewno się zapytacie co na to rodzice czy godzą się na takie traktowanie ich dzieci czy wiedzą o tym.Ależ tak oczywiście bo czasami dają nam do zrozumienia ,ze dziecko boi się pani dyrektor,ale nikt w oczy nie śmie jej tego powiedzieć.Przy rodzicach jest miła uśmiechnięta stwarza pozory cudownego człowieka oddanego dzieciom, potrafi nawet nas pouczyć przy rodzicu coś w stylu "a może by tak przytulić" kiedy dziecko nie chce wejść do sali bo ma gorszy dzień lub jeszcze się nie zaadoptowało do przedszkola.Sama tego nie robi a nas poucza.Z mojej strony dzieci mają dużo czułości często siedzą u mnie na kolanach , przytulają się i ja wiem które dziecko chce przytulenia.Ale kiedy nie ma rodziców krzywo na nas patrzy gdy przytulamy dzieci.Pracownicy i ja także boimy się jej a właściwie boimy się o pracę a potrafi być naprawdę mściwa.Uważa się za cudownego pedagoga często powtarza,ze nie ma sobie nic do zarzucenia nie widzi u siebie żadnych wad.Powiedzcie co byście zrobili w takiej sytuacji jak pracować pod władzą takiego tyrana.Męczy mnie ta sytuacja i kiedy słyszę słowa padające z jej ust w stylu,ze wszystko robimy z myślą o dzieciach to robi mi się niedobrze nie mogę tego słuchać.Pomóżcie.
wyślij odpowiedź

Ten wątek nie ma jeszcze opinii.

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####    #####   #######   #####  
 #     #  #     #  #    #   #     # 
       #  #            #    #     # 
  #####   ######      #      #####  
       #  #     #    #      #     #