MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Podzięowania dla przedzskolanki
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Halina Karpińska 27.05.2009 07:39  
Podzięowania dla przedzskolanki
Poszukuję podziękowań z okazji zakończenia kl. 0
dla przedszkolanki.
wyślij odpowiedź

Autor: Karolina 29.06.2009 17:28  
podziękowania
ja również, i o dziwo w internecie czarna dziura w tej materii. Czyżby praca przedszkolanki była az tak niedoceniana?
wyślij odpowiedź

Autor: Danuta Fila 11.03.2010 11:32  
podziękowania
Najlepsze podziękowania dla nauczycielki to słowa płynące prosto z serca, nie papierek. Podkreślenie jej pracy i zauważenie jej roli w życiu Twojego dziecka.
Można, czemu nie, zrobić podziękowanie na papierze, ale niech będą to wierszyki, np. ułożone przez dziecko lub dzieci, przez rodziców,może być obrazek namalowany przez dziecko i podpisany przez wszystkie dzieci

W moim przedszkolu jeden rodzic napisał piękna bajkę o przedszkolu: paniach tam pracujących , o tym co działo przez okres czterech lat , kiedy to dziecko chodziło.
Bardzo miłe to było. Bajka ta wisi na korytarzu w przedszkolu, a xero jej w kronice przedszkolnej.
Jest to miła pamiątka po grupie przedszkolnej, która odeszła do szkoły.
wyślij odpowiedź

Autor: KAROLINA 20.10.2012 21:19  
NAUCZYCIELKI
No do cholery co wy wszyscy z tymi przedszkolankami?? przeciez to NAUCZYCIELKI!!!!ukończyły te same szkoły co nauczycielki w szkole!!
wyślij odpowiedź

Autor: Olga 20.10.2012 21:54  
Odp:NAUCZYCIELKI.Karolina
Co jest obraźliwego w słowie:"Przedszkolanka" ? Jakoś lekarz weterynarii,nie obraża się za określenie:"Weterynarz"- choć też jest po studiach i to znacznie trudniejszych,niż Pedagogika (skądinąd Najłatwiejszy kierunek studiów!).Forum to nie targowisko,gdzie można rzucać"mięsem" !!!
wyślij odpowiedź

Autor: mt--51-dyr. 21.10.2012 09:29  
mt-51-dyr
..oj...Pani Karolciu....kompleksiki,kompleksiki.PRZEDSZKOLANKA-TO BRZMI DUMNIE!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: NAUCZYCIELKA 21.10.2012 19:57  
NAUCZYCIELKA
A wy co tak bronicie słowa "przedszkolanka"Widocznie nie czujecie sie nauczycielkami i nie macie wykształcenia. Ja jestem nauczycielka a "przedszkolanka" to słowo juz powinno dawno iśc do lamusa.Oj pani dyrektor "przedszkolanka to nie brzmi dum,nie, tylko głupio i przestarzale. Niektórzy rodzice uwazają, ze DEN to sweięta tylko nauczycieli ze szkół. Bo przeciez przedszkolanka to nie nauczycielka. Zamiast wyprowadzać ich z błedu to utrzymujecie ich w tym . Jesli czujecie sie "przedszkolankami" to prosze bardzo ale nie krytykujcie tych , którym to słowo się nie podoba.
wyślij odpowiedź

Autor: Olga 21.10.2012 22:00  
Odp:NAUCZYCIELKA
Błąd na błędzie PANI NAUCZYCIELKO !:Zdania NIE ROZPOCZYNA SIĘ od A.Zaimki zwrotne PISZEMY piszemy z DUŻEJ LITERY !!! itd.itp
wyślij odpowiedź

Autor: Olga 21.10.2012 22:02  
Odp:Odp:NAUCZYCIELKA
Oczywiście miało być jeden raz "piszemy".
wyślij odpowiedź

Autor: mt-51 22.10.2012 07:36  
dyr-51
...ha,ha..ha..i na tym poprzestańmy...p.s.nie Z DUŻEJ...lecz z WIELKIEJ...ale to szczegół...Dumna Przedszkolanka.
wyślij odpowiedź

Autor: Miki 20.11.2012 14:10  
Miki
Przedszkolanka to dziewczynka uczęszczająca do przedszkola.
wyślij odpowiedź

Autor: marysia 27.12.2015 11:03  
Odp:Odp:Babcia
Oj, Mamo, coś święta nie były udane? Rozpoczynasz dzień od plucia na wszystkich wątkach? Może idź na spacer, wyluzuj bo ci żyłka pęknie. :)
wyślij odpowiedź

Autor: Mama 27.12.2015 18:34  
Odp:Odp:Odp:Babcia
Święta jak najbardziej udane. Ja po prostu piszę co wiem. Sama byłam przedszkolanką, czyli nianią i podcierałam noski i d..pki i nie kazałam się tytułować "nauczycielka" bo skończyłam najłatwiejsze studia i stricte nie uczyłam a opiekowałam się dziećmi. Dziś uczę w szkole, ale za moment już i z tego rezygnuję, ponieważ kończę inny kierunek i się zwijam ze szkół. Uczę w 1-3 i j. angielskiego w dwóch prywatnych szkołach i mam już dość. Pozdrawiam.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #     #####    #####  
  #   #    ##    #     #  #     # 
 #     #  # #    #        #     # 
 #     #    #    ######    #####  
 #     #    #    #     #  #     # 
  #   #     #    #     #  #     #