>> Małe dziecko >> Lektura dla nas >> Jak odkrywać i rozwijać uzdolnienia u dzieci

Jak odkrywać i rozwijać uzdolnienia u dzieci

Rady dla rodziców nieodzowne w codziennym życiu. Jak możemy wspomagać rozwój naszego dziecka? Jak wychować dziecko już od niemowlęcia bez stosowania przymusu? Jak zapewnić wszechstronny rozwój dziecka? Jak odkrywać i rozwijać indywidualne uzdolnienia dziecka? W książce tej znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak wcześnie ujawnić i umiejętnie rozwinąć zalążki talentów i zdolności Twojego dziecka, tak aby stały się podstawą jego przyszłych sukcesów i życiowych osiągnięć. Liczne pomysły zajmujących zabaw, ćwiczeń i zajęć stymulujących rozwój dziecka Rozwijanie indywidualnej inteligencji dziecka należy przede wszystkim do rodziców! Dzięki wykorzystaniu rad zawartych w naszej książce przekonacie się, że może być ono przyjemne zarówno dla Waszych dzieci, jaki i dla Was - rodziców, a wspólne zabawy umocnią więzy między Wami.

Stron: 180
Książkę kupisz w internetowej księgarni Rodzinna.pl

9 kwietnia 2020