>> Małe dziecko >> Propozycje dla dzieci >> Archiwum
1 do 6 z 6

Królewna Śnieżka. 5 puzzlowych układanek.
Klasyczne historie opowiada dzieciom współczesny poeta - Jan Kazimierz Siwek.

Moje poczytajki
Jest to nowa seria książek Wydawnictwa Nasza Księgarnia , w której znalazły się utwory już dobrze znane, a także nowości.

Przygody lisa urwisa
"Przygody lisa urwisa", adaptacja jednej z najstarszych francuskich lektur, są dużym wydarzeniem w naszym kinie. Rzadko zdarza się film animowany o tak inteligentnej fabule i takim dopracowaniu wizualnym. Spodoba się wszystkim młodym widzom, którzy będą mieli znacznie większą przyjemność niż tylko oglądanie nudnej lektury.

MINI MINI 2
Nowa płyta z przebojami dla dzieci MINI MINI 2
W komplecie jest płyta CD oraz DVD

„Miś – przyjaciel najmłodszych”
to najstarsze w Polsce czasopismo dla dzieci w wieku przedszkolnym. Istnieje od 1957 roku.

NOWOCZESNA SERIA EDUKACYJNA „SAM”
Seria książeczek SAM skierowana jest do dziecka w wieku 6-10 lat, które samodzielnie lub przy pomocy i we współpracy z dorosłymi zdobędzie wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania wielu ciekawych zadań i przedsięwzięć.
Wydawnictwo Europa

1 do 6 z 6